Комунальний заклад "Новолатівська середня загальноосвітня школа-загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів" Новолатівської сільської ради.
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Джерело | Реєстрація | Вхід
Вчителю
Вчитель інфо

Меню сайту

Наша кнопка
Новоселівська СЗШ

ЗНО 2018

Випускнику-2018

Пропоную


Рекомендации

Молодіжна організація Козацька республіка « Ольвія» як інноваційний  варіант виховної роботи в школі
 
Духовне відродження України немислиме без плекання історичної свідомості й етнічної самосвідомості наших дітей та юнацтва.     
Особливо багата на духовні скарби епоха Українського ренесансу – доба козацтва, що створила багатогранну духовність, стала гордістю і окрасою, вершиною української культури. Її ідейно – моральний, емоційно – естетичний потенціал ліг в основу не лише козацької, а й усієї української національної системи виховання. Отой визвольний рух, духовність покликали до життя унікальне явище не лише східнослов’янської, а й світової культури – Українську козацьку педагогіку. Існували численні козацькі об’єднання – гурти, братства, товариства, сотні, полки, козацькі громади, що захищали права та інтереси як окремої особистості, так і всього народу, держави. Для козаків характерними були глибока людяність, лицарська честь, вірність і відданість аж до самозабуття і самопожертви та інші якості. В козацькій системі виховання міцно утверджувалися ідеї народовладдя, самоуправління, українського патріотизму. Козацька система виховання плекала ідеал козака – історично – обумовленого типу українця, який свято береже заповіти, традиції батьків, дідів і прадідів, мудрого хлібороба, дбайливого господарника, захисника своїх вольностей, що із століття в століття надихало українську молодь на добрі справи в ім'я народу. Важко переоцінити значення козацької педагогіки в зародженні і становленні дитячого і юнацького руху на козацьких виховних традиціях. Творчо продовжуючи в сучасних умовах козацькі традиції і звичаї, в нашій школі в 2000 році була створена Козацька республіка « Ольвія», яка сьогодні нараховує 208 членів, має свій Гімн, прапор, герб, принципи діяльності, клятву посвяти в козачата, структуру організації. На чолі молодіжної організації стоїть президент республіки та козацька старшина, в яку входять представники від кожного класу. Найвищим виконавчим органом є загальні козацькі збори – віче, на яких приймаються найважливіші рішення стосовно діяльності Козацької республіки « Ольвія». Козацька старшина збирається двічі на місяць, щоб спланувати свою роботи і підвести її підсумки. Завданням системи виховної роботи в нашій школі є створення сприятливих умов для розвитку фізично здорових, морально чистих і духовно багатих, відданих національним інтересам, загальнолюдським цінностям юнаків і дівчат.

Мета сайту-покращення зв'язків
Освіта Області

Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Сайт райво

Журнал "ДНІПРО"
Дніпро

Державні установи

Інформатика Online

Мої знання

Освітній портал

Важливі сайти
Банер

Банер

Банер

Банер

Банер

Міні чат

Статистика сайту

Makeuptor
@makeuptorCopyright MyCorp © 2024
Естественные науки в каталоге сайтов Каталог MyList.com.ua Яндекс.Метрика